Laseroterapia

Fizjoterapia

Rozwiąż swój problem

Znajdziemy rozwiązanie
Twojego problemu

Aktualności i wydarzenia

Strona 1 z 5  > >>

 Nowy, ulepszony zabieg na twarz i szyję Retono Booster Firmy Dottore już dostępny w naszej Klinice. Z okazji premiery w super cenie 175 zł., a w pakiecie 3 zabiegów jeszcze taniej : 500 zł! Jeśli chcesz odświeżyć swoją skórę, aby nabrała blasku, spłycić zmarszczki i nawilżyć, a dodatkowo pobudzić do produkcji kolagenu, to ten zabieg jest idealny dla Ciebie! Zapraszamy po nową, lepszą, jędrniejszą skórę twarzy i szyi:). Aby przedłużyć efekt zabiegu, możesz kupić u nas kosmetyki do pielęgnacji domowej z tej samej retinolowej serii. Zapraszamy :)

 Planujesz makijaż permanentny ust?  Kontur z cieniowaniem,  kontur z wypełnieniem, lub usta z efektem powiększenia?  Do końca miesiąca października można skorzystać z 15% rabatu! Wykup teraz, zrób kiedy chcesz :)

                             W tym miesiącu przygotowaliśmy promocje na mikronakłuwanie Derma Fusion Pen + fala radiowa Exilis Elite w cenie 599 zł. zamiast 850zł., a przy zakupie pakietu trzech  w/w zabiegów to tylko 1499 zł. zamiast 2150 zl.

 
 

Wyjątkowe promocje

Mikronakłuwanie Derma Fusion Pen + fala radiowa Exilis Elite

 
 599 zł

Pakiet 10* Icoone + dodatkowy Focus do wyboru

 
 1300 zł.

Wszystkie partie -25%                           Pakiety pow. 3 zabiegów -30%

 
do -30%
 

Zapisz sie na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o aktualnościach i
promocjach zapisz się na nasz newsletter

Mikronakłuwanie Derma Fusion Pen + fala radiowa Exilis Elite

 
 599 zł

Pakiet 10* Icoone + dodatkowy Focus do wyboru

 
 1300 zł.

Wszystkie partie -25%                           Pakiety pow. 3 zabiegów -30%

 
do -30%
 

Ostatnio na blogu

Strona 1 z 4  >  >>

12/04/17

Problem opadającego owalu twarzy jeszcze do niedawna był dla medycyny estetycznej trudnym zagadnieniem. Można różnymi zabiegami poprawić owal, zmniejszyć opadanie tkanek twarzy, ale aby przywrócić młodzieńczy wygląd, pacjenci musieli decydować się na zabieg chirurgiczny. Teraz można przenieść w czasie decyzję o operacji, poddając się zabiegowi założenia nici.

 

03/03/17

Zabiegi z użyciem własnych komórek pacjenta noszą nazwę zabiegów autologicznych. Dla wielu są zabiegami kontrowersyjnymi, jednak tak naprawdę są dużo mniej obciążające nasz organizm, niż wiele innych metod proponowanych przez medycynę estetyczną (np. lasery).

 

29/09/16

Czy wiesz, że historia zabiegów eksfoliacji - złuszczania skóry za pomocą kwasów w celu rewitalizacji, odnowy biologicznej i stymulacji - sięga czasów starożytnych? 

All rights reserved 2015. Beauty&Happy