Laser diodowy MEDIOSTAR NEXT

 

 W naszej Klinice Beauty&Happy, od listopada możemy zaproponować naszym Klientom skuteczną i bezbolesną epilację laserową, nowoczesnym laserem diodowym MedioStar Next ( obecnie największą nowością dostępną na polskim rynku ). Nazwa Mediostar to synonim bezpiecznej epilacji, także w przypadku ciemnych typów skóry. Urządzenie Mediostar Next, dzięki dwóm unikalnym czytnikom: melaniny i stopnia nawilżenia skóry- jako jedyne urządzenie na świecie pozwala precyzyjnie dobrać odpowiednie dla każdego pacjenta parametry zabiegowe aby efekt końcowy był skuteczny! 

Jako jedyny gwarantuje klientom praktycznie bezbolesny i w pełni bezpieczny zabieg, który może być wykonywany również latem.

Jak to działa? Przy wykorzystaniu wiązki światła usuwana jest jedynie cebulka włosa, dlatego skóra pozostaje nienaruszona. Nie bez znaczenia jest to, że Mediostar Next posiada skuteczny system chłodzenia, dzięki czemu zabieg jest delikatniejszy i bardziej wydajny. Usuwane są włosy, które w trakcie zabiegu znajdują się w tzw. fazie aktywnego wzrostu, stąd też konieczność wykonania serii kilku zabiegów, w 4-8 tygodniowych odstępach. Co ważne, metoda ta pozwala na eliminację zbędnego owłosienia z dowolnej części ciała, także z bardzo wrażliwych okolic intymnych. 

Minimum 2 tygodnie przed zabiegiem nie należy:

Minimum 4 tygodnie przed zabiegiem nie wolno:

Tydzień przed zabiegiem:


Bezpośrednio przed zabiegiem:

Przeciwwskazania:

 

Klinika Beauty & Happy zaprasza na darmowe konsultacje do depilacji laserowej Mediostar Next.

 

 

All rights reserved 2015. Beauty&Happy