Liposukcja ultradźwiękowa

Exilis® BTL to nowy, bezpieczny system redukcji komórek tłuszczowych za pomocą fal ultradźwiękowych oraz rozgrzania do opowiedniej temperatury tkanek w celu reedukacji tkanki tłuszczowej. Exilis® BTL ujędrnia skórę, eliminuje cellulit oraz pozwala na bezpieczną terapię modelującą sylwetkę takich obszarów ciała jak: brzuch, pośladki, uda, ramiona, podbródek, łydki, łokcie kolana czy piersi. Exilis® BTL to urządzenie medyczne posiadające certyfikat FDA. Działanie Exilis® BTL potwierdza szereg badań laboratoryjnych i klinicznych. Exilis® BTL stanowią alternatywę dla inwazyjnych zabiegów liposukcji i lipolizy iniekcyjnej.


W urządzeniu zastosowano także nowy program stanowiący połączenie prądu wysokiej częstotliwości, ultradźwięków oraz chłodzenia dla zapewnienia lepszych rezultatów poprawy napięcia, sprężystości i jędrności skóry z redukcją tkanki tłuszczowej.

Rewolucyjna technologia RID przekłada się na 3 proste kroki działania zabiegu:
Efekty są już widoczne po pierwszym zabiegu, nawet do 5 cm mniej w obszarze ciała poddanym zabiegowi. Zabieg oparty jest na podgrzewaniu obszaru zabiegowego do temperatury ok. 40˚C, co przyspiesza metabolizm komórkowy. Złogi tłuszczowe ulegają rozbiciu, a uwolniony z nich ciekły tłuszcz jest łatwo metabolizowany.

Dodatkową zaletą działania podwyższonej temperatury jest pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, co poprawia jędrność skóry i redukuje widoczność cellulitu. Zabieg trwa od 1 godziny do 1,5 godziny.
Nejlepsze efekty widoczne są po odbyciu 4-6 zabiegów, w odstępach 7-10 dniowych. Działania zostały potwierdzone w badaniach laboratoryjnych i klinicznych.

Rezultaty obserwowane po wykonaniu zabiegu z użyciem Exilis® BTL:
Aby uzyskać jeszcze lepsze efekty zabieg Exilis® BTL można łączyć z zabiegiem Eat SkinShock.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu Exilis® BTL lub zabiegu łączonego Exilis® BTL i Eat SkinShock:

All rights reserved 2015. Beauty&Happy