Wolumetria

 

Wolumetria twarzy, to modelowanie konturów twarzy, skorygowanie lub przywracanie właściwego kształtu twarzy, aby nadać jej młodszy, harmonijny wygląd. Wolumetria powstrzymuje oznaki starzenia skóry związane z utratą objętości, wyrównuje kontur twarzy, wypełnia zapadnięte policzki i podnosi owal twarzy. Kwas hialuronowy pomaga również przywrócić odpowiedni poziom nawilżenia skórze oraz spłycić zmarszczki. Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w skórze i odpowiada za jędrność, jego poziom zmniejsza się wraz z wiekiem. Zabieg przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn.

Zabieg polega na wprowadzeniu w głębokie warstwy skóry usieciowanego kwasu hialuronowego. Jest praktycznie bezbolesny i trwa ok. 20 min. Efekty są natychmiastowe i długotrwałe, utrzymują się 12-18 miesięcy. W miejscu podania wypełniacza może pojawić się lekkie zaczerwienienie, niewielki obrzęk czy delikatny ból. Wszystkie te objawy znikają samoistnie w ciągu 2-3 dni. Czasami po zabiegu pojawiają się niewielkie siniaczki, które można zamaskować makijażem korekcyjnym. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do normalnego życia.

Efekty zabiegu:

 

WYPEŁNIACZ STYLAGE

StylAge - linia wypełniaczy z kwasem hialuronowym i naturalnymi antyoksydantami.
Unikalna technologia produkcji gwarantuje dużą elastyczność preparatu, równomierność iniekcji i idealne rozmieszczenie go w skórze. Zawarte w preparatach StylAge przeciwutleniacze takie, jak sorbitol i mannitol wykazują silne działanie przeciwrodnikowe, opóźniają degenerację kwasu hialuronowego, tym samym wydłużając okres utrzymywania się efektu zabiegu. Technologia IPN-like zapewnia wyjątkowy komfort podania preparatu, a zastosowanie mannitolu powoduje zmniejszenie ryzyka wystąpienia siniaków i obrzęku podczas zabiegu.
Preparaty StylAge cechują się bezpieczeństwem i bardzo dobrą tolerancją, co potwierdzili lekarze dermatolodzy i chirurdzy plastyczni zajmujący się medycyną estetyczną, na podstawie obserwacji swoich pacjentów po roku od zabiegu.


Wskazania


Przeciwwskazania

 

WYPEŁNIACZ TEOSYAL

Teosyal jest wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego w różnych stężeniach, pochodzenia niezwierzęcego. Teosyal bardzo głęboko nawilża skórę, dzięki swojej nieusieciowanej postaci. Żele tego typu mogą pochłonąć wodę objętościowo 1 000 przerastającą ich własną masę. Pierwsze efekty zabiegu są zauważalne natychmiastowo, gdyż od razu widać napięcie na skórze.
W skład wypełniacza wchodzą usieciowany kwas hialuronowy i bufor fosforanowy pH 7,3. Preparat jest przeźroczystym, apirogennym, sterylnym, usieciowanym żelem. Substancja jest dystrybuowana do gabinetów lekarskich w jednorazowych strzykawko – aplikaturach. To znacznie zwiększa bezpieczeństwo i higienę zabiegu.


Wskazania


Przeciwwskazania

W ciągu kilku dni po zabiegu należy unikać wystawiania się na ekstremalne temperatury (intensywne zimno, sauna, promieniowanie UV).

 


WYPEŁNIACZ RESTYLANE

 

Młoda skóra jest bogata w kwas hialuronowy. Z wiekiem obecność i działanie kwasu hialuronowego w skórze ulega degradacji, co objawia się widocznymi zmianami, takimi jak zmarszczki, bruzdy, fałdy oraz zniekształcenie konturów twarzy.

RESTYLANE działa poprzez wsparcie zasobów naturalnego kwasu hialuronowego w Twoim organizmie.

RESTYLANE hamuje rozpad kolagenu wywołany przez kolagenazy, przyczyniając się do poprawy wyglądu skóry, dodatkowo także stymuluje produkcję nowego kolagenu w skórze.
RESTYLANE podaje się poprzez iniekcje w odpowiednią głębokość warstw skóry, a dedykowane cząsteczki żelu (jest ich kilka rodzajów) dopasowane są do struktury tkanki danej warstwy skóry. Zapewnia to poprawę objętości i jędrności skóry poprzez odpowiednie podnoszenie zwiotczałych tkanek. Takie działanie likwiduje widoczne objawy starzenia.
Preparat RESTYLANE sprawdza się nie tylko w przypadku likwidowania zmarszczek, ale również w zabiegach wolumetrii. Zapewnia naturalne powiększenie policzków i stworzenie bardziej wyrazistej brody. Dzięki delikatnie zwiększonej objętości brody i policzków, RESTYLANE kształtuje i podkreśla wspomniane obszary tworząc młodzieńczy, bardziej wyrazisty wygląd.
Unikalna formuła kwasu hialuronowego zawartego w żelu RESTYLANE bardzo przypomina formułę naturalnego kwasu hialuronowego. W związku z tym ryzyko reakcji alergicznej lub innych działań ubocznych jest niemalże wyeliminowane.
Rezultaty zabiegów RESTYLANE są stosunkowo długotrwałe i utrzymują się przez 8-18 miesięcy. Dają tym samym wolność wyboru utrzymania lub zmiany osiągniętego efektu.


Górna część twarzy

Środkowa część twarzy

Dolna część twarzy

Przeciwwskazania do zabiegu:

 

 

All rights reserved 2015. Beauty&Happy