Depilacja laserem diodowym MEDIOSTAR NEXT

 

Zapomnij o ciągłym goleniu nóg jednorazową maszynką i związanych z nią podrażnieniach!

Zapomnij o krótkotrwałych efektach depilacji woskiem i wrastających włoskach!

Zapomnij o męczących i bolesnych seriach usuwania owłosienia typowym laserem! Przedstawiamy zupełną nowość - Depilacja laserowa MEDIOSTAR NEXT!

Dla wszystkich, którzy marzą o gładkiej skórze bez zbędnego owłosienia proponujemy skorzystanie z zabiegu laserem diodowym MedioStar Next renomowanej niemieckiej firmy Asclepion.
Pomimo, iż trwałe usuwanie owłosienia stało się już standardem, nadal jest kojarzone z bólem i sporym dyskomfortem dla klienta. Dlatego tak ważne jest wyposażenie gabinetu w dobrej jakości sprzęt. Obecnie największą nowością dostępną na polskim rynku jest epilacja laserem MedioStar Next. Nazwa MedioStar to synonim bezpiecznej epilacji, także w przypadku ciemnych typów skóry. Urządzenie MedioStar Next, dzięki dwóm unikalnym czytnikom: melaniny i stopnia nawilżenia skóry- jako jedyne urządzenie na świecie pozwala precyzyjnie dobrać odpowiednie dla każdego pacjenta parametry zabiegowe aby efekt końcowy był skuteczny!
Jako jedyny gwarantuje klientom praktycznie bezbolesny i w pełni bezpieczny zabieg, który może być wykonywany również latem.

Jak to działa? Przy wykorzystaniu wiązki światła usuwana jest jedynie cebulka włosa, dlatego skóra pozostaje nienaruszona. Nie bez znaczenia jest to, że MedioStar Next posiada skuteczny system chłodzenia, dzięki czemu zabieg jest delikatniejszy i bardziej wydajny. Usuwane są włosy, które w trakcie zabiegu znajdują się w tzw. fazie aktywnego wzrostu, stąd też konieczność wykonania serii kilku zabiegów, w 4-8 tygodniowych odstępach. Co ważne, metoda ta pozwala na eliminację zbędnego owłosienia z dowolnej części ciała, także z bardzo wrażliwych okolic intymnych.

Przygotowanie:

Minimum 2 tygodnie przed zabiegiem nie należy:

Minimum 4 tygodnie przed zabiegiem nie wolno:

Tydzień przed zabiegiem:


Bezpośrednio przed zabiegiem:


Przeciwwskazania:

 Klinika Beauty & Happy oferuje darmowe konsultacje do zabiegu depilacji laserem diodowym Mediostar Next.

 

All rights reserved 2015. Beauty&Happy