O nas

Klinika Medycyny Estetycznej Beauty & Happy to miejsce, gdzie poczują się Państwo wyjątkowo.

 

Dzięki wykwalifikowanej kadrze lekarzy, kosmetologów i masażystów oraz wysokiej klasy urządzeniom i preparatom zabiegowym zadbasz o swoją skórę i sylwetkę. Nasi specjaliści podejdą do każdego indywidualnie, a bogate menu zabiegowe pozwoli stworzyć program zabiegowy „skrojony na miarę”, dopasowany do każdego, nawet najbardziej wymagającego pacjenta. Stosujemy innowacyjne technologie, które pomogą skutecznie pozbyć się różnorodnych problemów skórnych-od terapii trądziku, po odmłodzenie i ujędrnienie skóry. Znajdą Państwo również u nas coś dla ciała: depilacja, modelowanie sylwetki i redukcja cellulitu, jak również dla ducha: masaże relaksacyjne.

Zabiegi wykonujemy w komfortowych warunkach, z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu, materiałów i preparatów, które dobierane są indywidualnie po wnikliwej konsultacji lekarskiej bądź kosmetologicznej. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom, cały czas podążając za aktualnymi trendami i nowościami na rynku estetycznym i kosmetologicznym.
 
Pragniemy, aby każdy gość przekraczający próg naszej Kliniki poczuł się wyjątkowo i bezpiecznie. Podchodzimy do Państwa z pasją i powołaniem. Wydobywając naturalne piękno z każdego, staramy się by uśmiech nie znikał z twarzy odwiedzających nas osób, gdyż zadowolenie i dobre samopoczucie każdego z Państwa jest naszym motywatorem do dalszych działań.

 

Piękno jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy zrobić pierwszy krok.

 

NASI SPECJALIŚCI: 

 

Joanna Proszak - licencjonowany kosmetolog, z dziesięcioletnim doświadczeniem. Ukończyła Krakowską Wyższą Szkołę Promocji Zdrowia. Stale podnosi kwalifikacje, chętnie uczestnicząc w szkoleniach wiodących marek kosmetycznych. Specjalistka w zakresie zabiegów pielęgnacji, nawet najbardziej wymagającej skóry, oraz kształtowania i modelowania sylwetki. Jest specjalistką w pracy z urzadzeniami HI-Tech takimi jak lasery, fala radiowa i ultradzwięki, fala akustyczna i inne. Stale poszeża swoją wiedzę uczęszczając w szkoleniach i wykładach. Pracę kosmetologa traktuje jako pasję i hobby, w których się realizuje.

Anna Kubacka - licencjonowany kosmetolog, z jedenastoletnim doświadczeniem. Ukończyła Krakowską Wyższą Szkołę Promocji Zdrowia. Swoje doświadczenie zdobywała w gabinetach kosmetycznych i SPA w Krakowie. Posiada wieloletnią praktykę w pielęgnacji skóry i dobieraniu odpowiednich kuracji w zależności od potrzeb pacjenta, specjalizuje się w masażach relaksacyjnych oraz zabiegach z udziałem urzadzeń HI-Tech. Ania stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, oraz Anti Age czołowych marek kosmetycznych i medycznych.

Natalia  Niemiec  -  licencjonowany kosmetolog z siedmioletnim doświadczeniem, obecnie pogłębia swoją wiedzę na Wydziale Farmakologicznym Collgium Medicum UJ. Doświadczenie zawodowe zdobyła w Klinikach w Krakowie i Nowym Sączu, oraz jako wykładowca kosmetologii w Policealnej Szkole dla Słóżb medycznych i Społecznych w Nowym Sączu. Jej pasją jest praca na urzadzeniach Hi-Tech, które wykorzystują zaawansowane technologie z pogranicza medycyny i kosmetologii. Uczestniczy w szkoleniach i konferencjach z dziedzin kosmetologi i medycyny estetycznej, oraz Anti Age.

Dorota Berkowska - dyplomowany dietetyk i specjalista ds.żywienia. Posiada dyplom Akademii Dietetyki, projektu UE oraz Komisji Edukacji Narodowej. Mimo bogatego doświadczenia zawodowego, ciągle się rozwija i uczestniczy w licznych szkoleniach i kursach zdrowego trybu życia. Prowadzi konsultacje indywidualne oraz prezentacje grupowe, które mają na celu zwiększyć świadomość społeczeństwa na rolę i znaczenie żywienia. Specjalizuje się w opracowywaniu diet dla zdrowych osób dorosłych oraz planowania żywienia w wybranych jednostkach chorobowych, doborze aktywności fizycznej do stanu zdrowia i wieku, ocenie stanu i sposobu odżywiania oraz zapotrzebowaniu na skladniki odżywcze.

Aleksandra Rudy -  dyplomowana wizażystka oraz linergistka (makijaż permanentny). Laureatka w Elitarnych Mistrzostwach Polski firmy Long-Time-Liner w 2017 roku.
 
Marek Białoskórski - magister fizjoterapii na Wydziale Wychowania Fizycznego w Krakowie, specjalizuje się w leczeniu dolegliwości z zakresu ortopedii i traumatologii narzadu ruchu, oraz osteopatii.Wykonuje również masaż klasyczny i relaksujacy.
 
Dr Agata - lekarz Neurolog i Medycyny Estetycznej, studia ukończyła w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie. Obecnie pracuje w Katowicach na Oddziale Neurologii Górnośląskiego Centrum Medycznego - Szpital w Ochojcu.
Specjalizuje się w podaniu Botoksu, wypełnianiu zmarszczek kwasem hiarulonowym, powiekszaniu ust, modelowaniu twarzy ( zabiegi wolumetryczne ) oraz zakładanie Nici PDO. Wykonuje również mezoterapię igłową głowy i twarzy, górnych i dolnych powiek, szyi, dekoltu i rąk. Pani doktor jest delikatna, z dużym wyczuciem potrzeb klienta.
 
 
 

Z nami poczujesz się pięknie, młodo i komfortowo we własnym ciele.

 

All rights reserved 2015. Beauty&Happy