Exilis Elite

EXILIS® ELITE™ to nowoczesne urządzenie, wykazujące spektakularne efekty w stymulacji, regeneracji skóry twarzy, szyi, dekoltu i biustu oraz w przywracaniu twarzy jej pierwotnego owalu. Najnowsza, ulepszona głowica daje możliwość przeprowadzania zabiegów na dwukrotnie wyższych parametrach, dzięki czemu efekty uzyskuje się szybciej i na dłużej. EXILIS® ELITE™ stanowi połączenie dwóch terapii – ultradźwięków i radiofrekwencji. 

Użyta technologia CTR opiera się na zjawisku denaturacji włókien kolagenowych, prowadzącym do skrócenia ich długości (który to proces nazywany jest remodelingiem kolagenu), a efekt ten jest uzyskiwany właśnie poprzez wydajny proces będący sumarycznym wynikiem działania wymienionych dwóch rodzajów energii. Urządzenie EXILIS® ELITE™ prowadzi do produkcji nowego kolagenu, dzięki czemu skóra jest elastyczna, napięta i jędrna.

EXILIS® ELITE™ to medyczne urządzenie posiadające certyfikat jakości i bezpieczeństwa FDA. Jego bezpieczeństwo i skuteczność zostało potwierdzone przez szereg badań.

Efekty po zabiegu EXILIS® ELITE™ to przede wszystkim: redukcja ilości i głębokości zmarszczek, zmniejszenie depozytów tkanki tłuszczowej na twarzy i podbródku oraz wygładzenie i ujędrnienie skóry. Jest jedynym, bezinwazyjnym i skutecznym zabiegiem w medycynie estetycznej do pozbycia się zbędnej tkanki tłuszczowej na twarzy, podbródku i dowolnie wybranych partiach ciała!

Zabieg EXILIS® ELITE™ to całkowicie bezpiecznym i bezbolesnym sposobem na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej w okolicach twarzy, podbródka, bez używania skalpela.

Wskazania:

Efekty po wykonaniu zabiegu EXILIS® ELITE™:

Przeciwwskazania:

All rights reserved 2015. Beauty&Happy