Blog

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

03/03/17

Zabiegi z użyciem własnych komórek pacjenta noszą nazwę zabiegów autologicznych. Dla wielu są zabiegami kontrowersyjnymi, jednak tak naprawdę są dużo mniej obciążające nasz organizm, niż wiele innych metod proponowanych przez medycynę estetyczną (np. lasery).

Zabiegi z wykorzystaniem materiału pochodzącego od pacjenta, nie powodują alergii, ani nie niosą za sobą ryzyka reakcji odrzucenia. Są w 100% biozgodne z dawcą i biorcą jednocześnie.

Skorzystanie z tej metody to nie tylko doskonałe odmłodzenie, ale też stymulacja całego organizmu. Idealna też dla osób, które nie chcą stosować sztucznych koktajli lub wypełniaczy, oraz cenią sobie naturalne składniki, które w naturalny sposób poprawiają kondycję skóry i wpływają na jej własne siły naprawcze.

Zabieg jest nieskomplikowany, krótki i niebolesny dzięki znieczuleniu skóry kremem Emla. Krew jest pobierana z żyły pacjenta, odwirowywana, a pozyskane osocze podaje się techniką mezoretapii (mikronakłuć). Pierwsze efekty można zauważyć już po 2-3 tygodniach, skóra staje się rozświetlona i gładka, a zmarszczki płytsze. Z czasem ten efekt będzie coraz bardziej zauważalny, jednak by wzmocnić i pogłębić efekt odmłodzenia, powinno wykonać się 3 zabiegi w odstępie 5-6 tygodni.

Ostrzykiwaniem osoczem bogatopłytkowym, można też przyspieszyć gojenie się skóry, dlatego jest świetnym zabiegiem uzupełniającym po zabiegach laserem frakcyjnym, radiofrekwencji, po głębokich peelingach chemicznych, mikrodermabrazji lub po założeniu nici.

Osoczem możemy ostrzykiwać również skórę głowy. Można w ten sposób powstrzymać wypadanie włosów lub przyspieszyć ich wzrost. Tu na efekty trzeba będzie jednak poczekać ok. 3 miesięcy.

Z zabiegu mogą korzystać wszyscy, którzy mają alergię, lub choroby wykluczające korzystanie z innych metod odmładzania proponowanych przez medycynę estetyczną (wykluczeniem jest też ciąża i aktywna choroba nowotworowa).

Osoby, które zamierzają wykonać zabieg z osoczem bogatopłytkowym, powinny przed zabiegiem wykonać u siebie badanie morfologiczne.

Zapraszamy na zabiegi

Blog

12/04/17

Problem opadającego owalu twarzy jeszcze do niedawna był dla medycyny estetycznej trudnym zagadnieniem. Można różnymi zabiegami poprawić owal, zmniejszyć opadanie tkanek twarzy, ale aby przywrócić młodzieńczy wygląd, pacjenci musieli decydować się na zabieg chirurgiczny. Teraz można przenieść w czasie decyzję o operacji, poddając się zabiegowi założenia nici.

 

03/03/17

Zabiegi z użyciem własnych komórek pacjenta noszą nazwę zabiegów autologicznych. Dla wielu są zabiegami kontrowersyjnymi, jednak tak naprawdę są dużo mniej obciążające nasz organizm, niż wiele innych metod proponowanych przez medycynę estetyczną (np. lasery).

 

29/09/16

Czy wiesz, że historia zabiegów eksfoliacji - złuszczania skóry za pomocą kwasów w celu rewitalizacji, odnowy biologicznej i stymulacji - sięga czasów starożytnych? 

20/05/16

Depilacja laserowa, chociaż kosztuje sporo, jest inwestycją, która się opłaca i pozwala na pozbycie się na stałe niechcianych włosków. Każda kobieta marzy o idealnie gładkiej skórze w każdej sytuacji. Jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości czy warto, zaraz postaramy się je rozwiać.

01/04/16

Dodają seksownej wypukłości policzkom, korygują asymetrię twarzy, zmniejszają pojawiające się wraz z wiekiem zmarszczki, bruzdy nosowo-wargowe oraz dolinę łez. Dzisiaj sprawdzimy co jest prawdą, a co fałszem na ich temat.

26/02/16

Botoks to potoczna nazwa zabiegu z wykorzystaniem toksyny botulinowej. Posiada pewnie tyle samo zwolenników, co przeciwników, chociaż osoba która choć raz się podda jego działaniu, zazwyczaj tego nie żałuje. 

10/02/16

Zastanawiałaś się kiedyś, czemu serum jest tak istotnym produktem w pięlegnacji domowej, kiedy półki w sklepach uginają się od nadmiaru multifunkcyjnych kremów na różne problemy skóry ?Dzisiaj postaramy się rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości dotyczące prawidłowego stosowania serum.

14/12/15

 

Borykasz się z bliznami po trądziku? Zmarszczki są Twoją zmorą, spędzającą sen z powiek? Chcesz cieszyć się idealnie jędrną i gładką skórą, a do tego mocno ją nawilżyć i odżywić?

20/08/15

Sezon urlopowy w pełni. Większość właśnie zażywa, bądź planuje w najbliższym czasie kąpiel słoneczną. By móc rozsądnie z niej korzystać, warto poznać jej wady i zalety.

20/08/15

Jeżeli jesteś kobietą wymagającą, szukasz nowych rozwiązań technologicznych zawartych w kremach i dodatkowo o pięknym, relaksującym zapachu to mamy coś dla Ciebie.

20/08/15

Dzięki długoletnim pracom oraz ciągłemu udoskonalaniu produktów, zabiegi Arosha od lat są jedną z najskuteczniejszych broni w walce ze wszystkimi niedoskonałościami kobiecego ciała.

All rights reserved 2015. Beauty&Happy